Tubelift Tüp Asansör

TUBELIFT, asansör kuyusu gerektirmeyen yapılar için ideal bir erişim çözümü sunar. Özellikle proje aşamasında asansör kuyusu hariç tutulan yapılar için tasarlanmış olan TUBELIFT, merdiven çıkmakta zorlananlar, küçük bebekli aileler, yaşlılar, geçici kronik rahatsızlıkları olanlar ve hamile bayanlar gibi bireyler için büyük bir kolaylık sağlar. 15 cm/sn hızla çalışan bu asansör, kuyu dibi olmayan yapılar için uygundur ve hızlı ve sessiz bir şekilde hareket eder.

TUBELIFT, çeşitli yaşam alanlarına kolayca entegre edilebilir. Yeni veya eski dubleks, tripleks evler, villalar, ofis ve iş merkezleri, dükkanlar ve apartman boşlukları gibi çeşitli mekanlara monte edilebilir. Ayrıca, oval yapısı sayesinde, özellikle ev asansörü yapılamayan merdiven boşluklarına uygun en küçük asansör modelidir.

Bu asansör, yaşam alanlarını daha erişilebilir hale getirirken, aynı zamanda kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlar. TUBELIFT, kullanıcılarına daha rahat ve güvenli bir şekilde hareket etme imkanı sunarak, yaşam kalitelerini artırır ve bağımsızlıklarını destekler.